Regał Backlight

Jeśli chcemy nadać pomieszczeniu charakteru i przestrzenności, a zwykłe półki nie są już zadowalające, świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie niekonwencjonalnego regału Nobilia Backlight. 

Regał ten składa się z metalowych ram w kolorze czarnym lub metalicznym do wyboru oraz półek. Ramy przymocowywane są do ściany a w ich tylnej części można umieścić oświetlenie ledowe. Dzięki temu zabiegowi światło padające na ściany nada całości wyjątkowego obrazu i elegancji.

Półki regału w zależności od uznania mogą być wykonane z płyty laminowanej w wybranym wybarwieniu i wzorze Nobilia, jak również ze szkła. Półki te również mogą być dodatkowo podświetlone. Półki te znoszą obciążenie nawet do 50kg/m² a więc są bardzo wytrzymałe i pojemne.

Dodatkową opcją która świetnie sprawdza się w kuchni, jest umieszczenie pomiędzy ramami regałów Backlight drewnianych skrzynek i doniczek na rośliny. To ukłon w stronę coraz popularniejszego zdrowego odżywiania. Gotując potrawy chcemy posługiwać się świeżymi i naturalnymi składnikami, jednak nie zawsze mamy do nich dostęp. Dzięki regałowi Backlight z drewnianymi doniczkami i lampami skutecznie imitującymi światło słoneczne można z łatwością stworzyć swój mały ogród ziołowy w kuchni. Dodatkowo ramy regału wykorzystać można do stworzenia ramy kredensu łączącego kuchnię z salonem czy też dla zaaranżowania zabudowy przedpokoju z wieszakiem i półkami na obuwie.

Zalety:
- oryginalność
- przestrzenność
- elegancja
- regał dostosowany do klienta – każdy może stworzyć swój własny i oryginalny model
- dostęp do świeżych ziół z użyciem oświetlenia dla roślin