Regał Backlight

Jeśli chcemy nadać pomieszczeniu charakteru i przestrzenności, a zwykłe półki nie są już zadowalające, świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie niekonwencjonalnego regału Nobilia Backlight. 

Czytaj dalej

Nowe propozycje w kolekcji Nobilia 2020 – Cemento

meble kuchenne Toruń

Design i technologia

Front Cemento od Nobilia to wyraźna struktura, silny charakter i autentyczność. Każdy front wykańczany jest ręcznie, dlatego posiada niepowtarzalny rysunek struktury wraz z charakterystycznymi dla cementowej masy spękaniami.

Czytaj dalej

Nowe propozycje w kolekcji Nobilia 2020 – Cascada

Design i technologia

Front Cascada od Nobilia wykonany jest z płyty mdf, posiada prostą lecz ozdobną frezowaną płycinę w formie kasetonowej. Pokrycie frontu stanowi lakierowany matowo laminat. Grubość frontu to aż 22 mm, wewnętrzna strona drzwi wykonana jest zawsze w kolorze frontu.

Czytaj dalej

Modnie w kuchni czyli jak?

meble kuchenne na wymiar toruń

W naszym Studio często pada pytanie o najnowsze trendy we wnętrzu kuchennym. Jednoznacznej odpowiedzi nie ma – jak zawsze mamy kilka nurtów, które są w aktualnym trendzie wnętrzarskim, co sprawia, że możemy wybrać odpowiedni i dopasować zabudowę kuchenną do gustu inwestora. Aktualnie odkrywamy mocny zwrot ku naturze – drewno, kamień, metal – to wszystko pojawia się w nowoczesnej, modnej kuchni z meblami od Nobilia.

Czytaj dalej

Płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem

meble kuchenne na wymiar toruń

Nowoczesne technologie służą rozwojowi funkcjonalności w kuchni. Jednym z cennych wynalazków jest płyta indukcyjna, która posiada wbudowany okap kuchenny. Jest to odpowiedź na częsty problem z rozlokowaniem sprzętów agd w kuchni – dzięki zintegrowanemu z płytą wyciągowi możemy umieścić taki sprzęt gdzie tylko chcemy.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2