• Meble kuchenne Nobilia

    Meble kuchenne Nobilia

  • Witaj w Twojej kuchni marzeń

  • Z pasją do perfekcji

    Z pasją do perfekcji

Kilka słów o nas

ZEBRA STUDIO powstało z pasji i zamiłowania do tworzenia pięknych wnętrz

NAJWIĘKSZA FABRYKA MEBLI W EUROPIE

Zebra Studio to partner handlowy największej fabryki kuchni w Europie - Nobilia. W naszej ofercie znajduje się kompletny asortyment Nobilii. Niezwykle szeroki wybór produktów, wzorów i materiałów sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować doskonale pasującą kuchnię na miarę w każdym stylu – nowoczesną lub klasyczną, która zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

NIEPOWTARZALNOŚĆ

Stawiamy na niepowtarzalność i zdecydowany charakter we wnętrzu, zawsze inspiruje nas unikatowa osobowość jego właścicieli. Każdy projekt to nowe wyzwanie. Opierając się na doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy tworzymy we wnętrzu ściśle dopasowaną do potrzeb funkcjonalność zamkniętą w prostą i elegancką skrojoną na miarę formę. Fachowo dobieramy indywidualne rozwiązania i tworzymy projekty wnętrz „szyte na miarę” – Państwu gwarantuje to niepowtarzalny efekt oraz zadowolenie na długi czas.

PROJEKTOWANIE

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz mebli na indywidualne zamówienie - przede wszystkim niemieckich kuchni na wymiar Nobilia, a także pozostałych mebli mieszkaniowych oraz sprzedażą ciekawych dodatków dekoracyjnych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Projektujemy wnętrza oraz meble na indywidualne zamówienie - zabudowy kuchenne Nobilia, meble łazienkowe Nobilia, zabudowy wnęk, szafy i meble pokojowe. Wybierając Zebra Studio decydują się Państwo na solidność i niezawodność, tak w pracach projektowych, jak i przy fachowej realizacji opracowanych projektów.

ZAPRASZAMY

NASZ ADRES

Szosa Chełmińska 169 A LU3
87-100 Toruń

GODZINY PRACY

Pn - Pt :
10.30 - 18.00
Sb :
10.30 - 14.00

KONTAKT

T:
881 306 685
T:
881 306 684

ZNAJDŹ NAS: