Targi Nobilia 2020

Meble kuchenne Toruń Targi Nobilia

Hausmesse 2021

W 75-tą rocznicę powstania firmy Nobilia w jej siedzibie w niemieckim Verl odbyły się targi meblowe, które mimo obecnie panującej sytuacji nie zawiodły i przyniosły nam wiele nowych, ciekawych rozwiązań i inspiracji na nadchodzący rok 2021.

Zwiedzanie nowej ekspozycji odbyło się w dużym reżimie sanitarnym, poczucie bezpieczeństwa sprawiło, że można było spokojnie obejrzeć wystawę i przetestować oferowane nowości.

Z racji jubileuszu przygotowana została prezentacja historycznych już dziś produkcji meblowych Nobilia, powrót do minionego stulecia przywołał nostalgiczne wspomnienia. Ekspozycja współczesnej oferty nie była tak okazała jak w latach ubiegłych, lecz pozwoliła w pełni nacieszyć się nowymi propozycjami.

Co nowego w kolekcji Nobilia na rok 2021?

Kolekcja wzorów i dekorów frontów została poszerzona o nowe inspiracje jakimi są realistyczny Beton Terra imitacja, urzekający Orzech imitacja, frezowany, prosty front Nordic, ultramatowe i nie przyjmujące odcisków palców Biel alpejska i Piaskowy szary oraz absolutny hit tego sezonu – akrylowy front Artis Titanio mat, doskonale imitujący szkło.

Blaty robocze Nobilia to hitowe nowości - Blat Xtra Bazalt imitacja to ujmujący urbanistyczny dekor, który ma szanse także w klasycznych stylizacjach. Dodatkowym atutem blatów Xtra o grubości 38mm od 2021 roku będzie powierzchnia antybakteryjna microPLUS®, która zapewni ochronę i większą swobodę w użytkowaniu. Otwierając się na nowe rozwiązania Nobilia wprowadza do swojej oferty blaty z konglomeratu. Trzy nowe dekory Surową szarość, Epicką Czerń i Epicką Biel, w grubości 38mm i 12mm - są wodoodporne, nienasiąkliwe i o łatwej w czyszczeniu, higienicznej powierzchni. Idealnie nadają się zarówno do kuchni jak i łazienek. Jako blat roboczy, a także okładzina ścienna.

Całości nowej kolekcji Nobilia 2021 dopełniają nowe geometryczne dekory wykładzin ściennych oraz uchwyty w nowej kolorystyce i formie, które udoskonalą i nadadzą ostatecznego charakteru każdej kuchni czy łazience.